Práce programátor PHP v Praze na fulltime v kanceláři na Praha 1, nebo práce progrmátora PHP/MySQL v Ostravě. Také nabízíme práci progrmátora PHP externě celá ČR/SK. Více na job@PiXOLO.cz

Grafický designer

Chceš být úspěšný grafik Praha? Začni pracovat v našem kreativním týmu. Co vše má grafik Praha na starost? Snažíme se splnit všechny požadavky našich klientů, a proto jim nabízíme tvorbu loga, kompletní redesign firemní identity, návrhy propagačních a marketingových materiálů i náročné grafické práce. Pokud pro nás chceš pracovat jako grafik Praha, potřebujeme, abys měl kreativní myšlení a dokázal si vytvořit kreativní koncept grafického designu. Zaujala Tě naše nabídka. Pošli nám své reference. Těšíme se na spolupráci!

Grafický designer - Grafik Praha: máš kreativní myšlení a talent pro grafiku? Jsi zodpovědný, schopný a učenlivý? Přidej se do našeho týmu v Praze.

Náplň práce: Web design, logo/brand design, návrhy propagačních a marketingových materiálů, tvůrčí práce.

Kontakt máte-li zájem u nás pracovat, prosím kontaktujte nás. Svůj životopis, zkušenosti, reference spolu s kontakty zasílejte na e-mail: job-at-pixolo.cz s předmětem GrafikWeb či využijte náš formulář CHCI PRACOVAT.

Požadujeme:

Nadšení a chuť něco dokázat.
Neklademe nároky na vzdělání, důležité je to, co umíš.
Zkušenosti s grafickými prostředími balíčku Adobe, PS, AI, ID. Zkušenosti s prostředím Flash výhodou.
Přehled v designerských trendech a webových technologiích.
Smysl pro práci v týmu.
Kreativní myšlení a grafické cítění.
Aktivní přístup k sebevzdělávání a sebereflexe.
Zodpovedný přístup k zadaným projektům.
Reference a praxe v oboru.

Nabízíme:

Možnost pracovat a podílet se na zajímavých projektech.
Tým profesionálů.
Přísun informací a zkušeností.
Mladý kolektiv, neformální prostředí.
Zaměstnanecké výhody: notebook, firemní telefon, teambuildingy, školení

Město: Praha
Pracovní úvazek: Práce na ŽL
Požadované vzdělání: Neurčeno
Vhodné pro absolventy: Ano

Reference

Zobrazit více… Chci pracovat!

Proč pro nás pracovat?

  • práce na zajímavých projektech
  • přísun informací a zkušeností
  • zaměstnanecké výhody

Novinky

Zobrazit archiv