Práce programátor PHP v Praze na fulltime v kanceláři na Praha 1, nebo práce progrmátora PHP/MySQL v Ostravě. Také nabízíme práci progrmátora PHP externě celá ČR/SK. Více na job@PiXOLO.cz

Asistentka Praha

Asistentka Praha / Office manager Praha

Popis pozice:

- zajištění chodu recepce
- výpomoc operátor call centrum
- pravidelné psaní webových textů
- psaní PR články a další typy textů

Požadujeme:

- min. ukončené SŠ vzdělání
- cit pro práci s textem
- dokonalou znalost české gramatiky

Nabízíme:

- práce v kanceláři na Praze 1
- práce na dobu neurčitou
- práce na živnostenský list/IČO,
- dohoda o pracovní činnosti
- dohoda o provedení práce

Jiné sdělení:

Pokud vás nabídka zaujala, posílejte své CV + reference na email: job@pixolo.cz s předmětem Asistentka Praha-sprace.

Datum nástupu: 1.6.2013
Obor: Administrativa, organizace / Telemarketing / Služby zákazníkům / Pro absolventy
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha
Pracovní úvazek: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Neurčeno
Vhodné pro absolventy: Ano

Asistentka Praha získá plnou důvěru naší společnosti, a proto hledáme skutečně spolehlivého člověka. Asistentka Praha by měla splňovat několik předpokladů. Patří mezi ně flexibilita, komunikativnost, pečlivost či odpovědnost, důvěra a neměly by chybět osobní sympatie. Důležitým předpokladem je rovněž diskrétnost a diplomacie. Asistentka Praha dokáže vyřešit i nepříjemnou situaci s klidem a diplomacií. Ovládá komunikaci  v e-mailu, v telefonu a samozřejmě má perfektní vystupování při osobním jednání. Dobrá asistentka je iniciativní a proaktivní, pracuje samostatně a spolehlivě a nebojí se navrhnout vlastní řešení problému.

Reference

Zobrazit více… Chci pracovat!

Proč pro nás pracovat?

  • práce na zajímavých projektech
  • přísun informací a zkušeností
  • zaměstnanecké výhody

Novinky

Zobrazit archiv